[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
BREN forums • View topic - Въпрос за WEB дизайн

Въпрос за WEB дизайн

От всичко по малко... или повече за мрежите и комуникациите

Въпрос за WEB дизайн

Postby rady » 15 Oct 2009, 21:25

Здравейте! Въпросът ми не е толкова свързан с тематиката на форума, за което се извинявам предварително, но така или иначе тук има наистина добри професионалиси в областите си и затова пиша тук с идеята да получа насока и помощ. Занимавам се много активно с макрофотография и възникна естествената нужда от направата на личен сайт тип "portfolio". Закупих един флаш темплейт, но тъй като познанията ми по флаш и WEB дизайн са нулеви, :fool: търся човек, който разбира се срещу заплащане за труда да потегне и попромени сайта в съответствие с моите нужди, за да заработи вече. Всеки постинг ще е полезен! Благодаря!
rady

Re: Въпрос за WEB дизайн

Postby iliev » 15 Oct 2009, 21:37

Нека само допълня, че Радослав е много свестен момък, когото имам щастието да познавам от вече доста години (повечето време, наистина, виртуално, понеже познанството ни започна от ФотоФорум), изключително талантлив макро-фотограф и голям ентусиаст. Аз го посъветвах да си публикува съобщението тук, защото струва ми се, че може да намери още по-добра подкрепа, отколкото само от мен.

Наско, абе сега се сещам: Виктор не прави ли и такива неща?
Luchesar V. ILIEV
iliev

Postby rady » 15 Oct 2009, 22:53

Лъчо, благодаря за хубавите думи! :beer:
rady

Postby rady » 18 Oct 2009, 13:24

Намерих вече човек от форума, който да ми помогне! :beer: Радвам се, че пуснах темата именно тук! Благодаря!
rady

Return to Обща дискусия