[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EET/2.0/no DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EET/2.0/no DST' instead
BREN forums • View topic - ИУ-Варна, равносметката...

ИУ-Варна, равносметката...

Излишен хардуер? Или пък недостатъчен? Пишете тук.

Moderator: atanas

Forum rules
ВНИМАНИЕ: Категорично се забранява публикуването на обяви с търговска цел!

ИУ-Варна, равносметката...

Postby peter » 15 Sep 2009, 22:56

Здравейте и честит първи учебен ден на всеки, който го чувсква като празник :)

Днес беше неофициално пуснат локален RADIUS сървър на територията на ИУ-Варна, като към него са свързани засега 7 hotspot-а, всеки от които е моднат Linksys WRT54GL с ChilliSpot. Разходих се из залите и събрах цялата техника, която вече става излишна...

7х WiFi Bridge, предоставени от i-zone
7х 48V адаптери за антените
8x енкапсулиращи switch-а
6х 7,5V адаптери за Switch-овете
6х PoE адаптери

Ако някой проявява интерес към тези неща, да каже - ще измислим нещо по въпроса. Дотогава смятам да г сложа в една торба и... 5 етажа надолу. Така де, към склада :)
peter

Re: ИУ-Варна, равносметката...

Postby atanas » 16 Sep 2009, 07:48

Към твоя списък добавям и пълен комплект от 2 точки за достъп от i-zone, които отпаднаха от ПУ вчера.
AE51 2A62 FCBE 5E15 C19F 56CD ECC5 2186 0455 9912
atanas
Global Moderator

Postby iliev » 16 Sep 2009, 19:13

Да не ми забравите комисионната... :D
Luchesar V. ILIEV
iliev

Postby Ajderev » 25 Sep 2009, 17:33

Петьо тия

Са си добре работещи switch-ове само ги отваряш вадиш им чипа (той е на сокет) и си имаш 8 обикновенни(не енкапсулиращи) switch-а, и ги ползваш за каквото ти потрябват. Аз нашите всичките сам ги раздал на ляво надясно из университета и не сам имал оплаквания за сега от тях. Железни са в прекия и преносня смисал на думата.

П.С И аз стискам палци до края на месеца да имам 8 такива излишни комплекта (без switch-овете), мойте всичките са за външен монтаж.
Ajderev

Postby iliev » 27 Sep 2009, 23:46

Ajderev wrote:Петьо тия

Са си добре работещи switch-ове само ги отваряш вадиш им чипа (той е на сокет) и си имаш 8 обикновенни(не енкапсулиращи) switch-а, и ги ползваш за каквото ти потрябват. Аз нашите всичките сам ги раздал на ляво надясно из университета и не сам имал оплаквания за сега от тях. Железни са в прекия и преносня смисал на думата.

Я, това е доста любопитно: мислех, че са програмируеми просто, а не че им е поставен допълнителен модул (или каквото е там).
Luchesar V. ILIEV
iliev

Postby rusinov » 29 Sep 2009, 09:03

Привет
Аз съм от Русенски Университет и се интересувам от оборудването. Как може да се уговорим да вземем техниката?
rusinov

Postby iliev » 29 Sep 2009, 17:27

rusinov wrote:Привет
Аз съм от Русенски Университет и се интересувам от оборудването. Как може да се уговорим да вземем техниката?

Най-добре му драсни съобщение и на лични, щото ако не се е абонирал за темата, ще трябва да чакаш докато я посети пак. :)
Luchesar V. ILIEV
iliev

Postby peter » 29 Sep 2009, 18:29

Прочетох я, даже съм говорил с инж. Ал. Францев и той пожела да ви свържа с него. Пратих неговия GSM по Skype.
peter

Postby iliev » 29 Sep 2009, 18:32

peter wrote:Прочетох я, даже съм говорил с инж. Ал. Францев и той пожела да ви свържа с него. Пратих неговия GSM по Skype.

Чудесно! :good: В такъв случай да подсетя само за комисионната... 8) :lol:
Luchesar V. ILIEV
iliev

Postby rusinov » 16 Oct 2009, 10:54

atanas wrote:Към твоя списък добавям и пълен комплект от 2 точки за достъп от i-zone, които отпаднаха от ПУ вчера.

Оказа се, че с Варна сделката май няма да стане...
Та РУ проявява интерес и към оборудването което предоставяш ти. Кога да се чуем, за да уточним детайлите и дали всъщност още са ти излишни въпросните АРта?
Поздрави
rusinov

Next

Return to Борса