[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EET/2.0/no DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EET/2.0/no DST' instead
BREN forums • View topic - Събиране на желаещи за волейболни срещи

Събиране на желаещи за волейболни срещи

Практикуване или гледане: за предпочитане първото

Moderator: iva

Събиране на желаещи за волейболни срещи

Postby iliev » 20 May 2009, 20:58

Привет,

В духа на този форум отправям покана към всички които обичат (или поне не мразят) да играят волейбол. Предлагам да правим периодично мачове в някоя зала - мисля, че край нас в комплекса на БАН (зад Плиска) има подходяща.

За момента около 4-5 човека са изразили интерес, но естествено ще е добре да се съберем малко повече. Някои от ентусиастите са доста сериозно занимаващи (или занимавали) се, но има и такива, на които опитът се изчерпва с часовете по физическо в училище -- като мен, например. :D

Така че не се стряскайте -- предложението не е само за "професионалисти". Както гласи известната мисъл на Пиер дьо Кубертен:

L'important dans la vie ce n'est point le triomphe, mais le combat, l'essentiel ce n'est pas d'avoir vaincu mais de s'être bien battu.

The important thing in life is not the triumph but the struggle, the essential thing is not to have conquered but to have fought well.

Пишете, докато има свободни места! :beer:

Сърдечни поздрави,
Лъчезар
Luchesar V. ILIEV
iliev

Re: Събиране на желаещи за волейболни срещи

Postby iva » 24 May 2009, 23:02

Аз съм с двете ръце за, даже тази седмица ще проверя за свободни часове в Академик (в комплекса на БАН). А ако не ни се отвори парашута със зала, винаги може да намерим някоя поляна в НСА и да открием неформално сезона. Пишете скоро!
iva

Return to Спорт