[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
BREN forums • View topic - Работно място по проект PSIRP (Closed!)

Работно място по проект PSIRP (Closed!)

Свободни работни места в мрежата и по проектите, в които тя участва

Moderators: tour, spasov, vgd, boyanov

Forum rules
Публикуването на нови теми е разрешено само за модератори. Постването във вече отворени теми е разрешено за всички регистрирани потребители.

Re: Работно място по проект PSIRP

Postby vgd » 26 Jun 2009, 18:51

Лъчо, не знам какъв е терминът за това нещо "Работа в bg.acad|BREN", раздел, секция или не знам какво,
но темата с обявата е сложена в него.
Vladimir Dimitrov
(IPP-BAS)
vgd

Postby iliev » 26 Jun 2009, 19:05

vgd wrote:Лъчо, не знам какъв е терминът за това нещо "Работа в bg.acad|BREN", раздел, секция или не знам какво,
но темата с обявата е сложена в него.

Мда, прав си че терминологията е доста неясна: под bg.acad|BREN аз разбирам академичната мрежа по принцип, обаче много е вероятно само аз да си го разбирам така... Ще променя заглавието на форума. 10х! :good:
Luchesar V. ILIEV
iliev

Postby aap » 26 Jun 2009, 21:23

За назначението хубаво, само да се намерят вдяващи от програмиране, понеже предполагам там е най-голямата нужда на проекта. Бих кандидатствал, но само тестер не ви трябва май :)

Сложих му един аватар, но пак много не личи да съм аз сякаш :)
Alexandar Petkov
Medical University
Pleven
aap

Postby iliev » 26 Jun 2009, 21:31

aap wrote:За назначението хубаво, само да се намерят вдяващи от програмиране, понеже предполагам там е най-голямата нужда на проекта. Бих кандидатствал, но само тестер не ви трябва май :)

Ти ще ми потрябваш за други задачки -- по GÉANT има страшно много работа, та вече ми побеляха няколко нови косъма. :D

aap wrote:Сложих му един аватар, но пак много не личи да съм аз сякаш :)

Много си е добре, мен ако питаш... Особено с тия цайси. Куул, дето викат нЕкои. 8)
Luchesar V. ILIEV
iliev

Postby vgd » 01 Jul 2009, 10:13

Учудващо, има забележим интерес по обявата. Получих към 20 CV-та и още няколко само ми се обадиха по телефона "да питат нещо".
Това от 25-ти следобяд до сега. :)
vgd

Postby aap » 02 Jul 2009, 22:35

Супер! Важно, е че вече се проявява интерес. :beer:
Alexandar Petkov
Medical University
Pleven
aap

Postby iliev » 03 Jul 2009, 09:49

aap wrote:Супер! Важно, е че вече се проявява интерес. :beer:

Абе то отдавна трябваше това да се направи, ама... Оф, мани...
Luchesar V. ILIEV
iliev

Postby vgd » 03 Jul 2009, 19:32

Аха. Да се надяваме, че ще положим основите на една хубава традиция - да се търсят и назначават можещи хора.
То може и още да се подобри този процес, ако се пуснат и обяви по платените сайтове. Не е скъпо - 20-30лв.
Ама това на следващия етап. :)
Vladimir Dimitrov
(IPP-BAS)
vgd

Postby hadgy » 21 Aug 2009, 14:39

Привет и от мен! :)
Интересувам се от работното място, което се предлага, но не съм експерт в програмирането на С.
В момента съм уеб програмист в online gambling компания. В уеб сферата използвам PHP, Smarty, HTML, JS, JSON, AJAX, XML, SOAP, WSDL, MySQL, subversion.
Имам опит с Linux (RedHat) and Unix (FreeBSD) OS, Tcl/Tk, Bash. Занимавал съм се с програмиране на С, С++, JAVA, Ruby On Rails под Linux и Unix платформи.

Въпросът ми е дали това е достатъчно, за да кандидатствам за обявената позиция?

Благодаря предварително.
hadgy

Postby vgd » 06 Sep 2009, 16:59

Здрасти hadgy,

Бях насам-натам и със закъснение видях поста ти.
Не е нужно да си чак експерт по С. Ако отговаряш и на другите изисквания (магистърска диплома по информатика или телекомуникация, опит/знания с мрежови протоколи и среден английски ...), то направо пращай подробно CV на адрес careers аt acad dоt bg.
Vladimir Dimitrov
(IPP-BAS)
vgd

PreviousNext

Return to Работа в академичната мрежа