[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
BREN forums • View topic - Дата и място на третата bg.acad среща

Дата и място на третата bg.acad среща

Традиционните срещи на bg.acad, както и всички други

Moderator: atanas

Re: Дата и място на третата bg.acad среща

Postby nina » 15 Oct 2009, 07:23

iliev wrote:Всъщност схемата на всеобхватното разпадане представлява удивително устойчива конструкция - българско ноу-хау без аналог в света.

Лъчо, не унищожавай ентусиазма :) Все пак темата беше за конструктивна среща.
nina

Postby vesso » 15 Oct 2009, 09:34

Понеже засега не виждам някой да иска да стане домакин ..

... бих предложил за място на срещата Софийския Университет. Имаме достатъчно опит в организиране на срещи/конференции/беседи/ .../симпозиуми. В кампус "Лозенец" има достатъчно зали с екрани и прочие. Ще ви предложим и неограничен достъп до Интернет за всички, без филтрация, с публичен IP адрес/IPv4/IPv6 свързаност/висока скорост - за да тествате новото трасе към Академичната мрежа, което пуснахме преди по-малко от месец.
vesso

Postby vesso » 15 Oct 2009, 09:42

Лично за мен ще е невъзможно да присъствам, ако за дата бъде избрана 7 и 8-ми, защото ще сме на ОпънФест. Това важи само за мен, разбира се и не бива да е лимитиращ фактор, доколкото става дума само за един човек.
vesso

Postby atanas » 15 Oct 2009, 10:30

Аз подкрепям кандидатурата на Веско за домакин.
Засега се очертават като най-вероятни датите: 26, 28 октомври и 2 ноември.
AE51 2A62 FCBE 5E15 C19F 56CD ECC5 2186 0455 9912
atanas
Global Moderator

Postby iliev » 15 Oct 2009, 12:57

vesso wrote:Лично за мен ще е невъзможно да присъствам, ако за дата бъде избрана 7 и 8-ми, защото ще сме на ОпънФест.

Би ли го отбелязал в Doodle анкетата, моля те?
Luchesar V. ILIEV
iliev

Postby iliev » 15 Oct 2009, 12:58

atanas wrote:Аз подкрепям кандидатурата на Веско за домакин.
Засега се очертават като най-вероятни датите: 26, 28 октомври и 2 ноември.

Само дето се очертава да се съберем на по бира също, щото и на една маса ще се съберем. :D

Колеги, ако наистина тези седмици въобще не са ви удобни, моля ви пишете!
Luchesar V. ILIEV
iliev

Postby vesso » 15 Oct 2009, 16:22

Ние ще направим каквото ни е по силите да се освободим (специално аз ще трябва да си пренаредя програмата). Доста отлагахме нещата, нека накрая да се случат. Такива срещи са по-добре от форумни разправии, на които човек се губи в редовете и страниците. Отложим ли го пак, преди Коледа не вярвам да се случи.

Що се касае до бирата, няма проблеми да пием бира - аз лично съм ценител и пия Столично тъмно (само). Има много хубаво заведение в София - Кривото, на което има хубави маси, тъмна (Столично и Старобрно) и светла бира (винаги прясна - от хоремагски бири като Каменица и Загорка, до такива за хора с претенции - Старобрно, Хайнекен, Карлсберг), мезета и т.н. След като Лъчо спомена бира:) като разберем кой ще идва - вечерта да резервира определен брой маси.
vesso

Postby atanas » 15 Oct 2009, 21:04

Абе хайде да се видим, наистина няма какво да се отлага. Дотук сме 7 човека, а Станислав и Владо не са се вписали.
Кой ще говори с някой от шефовете, които споменахме да дойде и каже с две думи к'во става. Относно техническата част, какво се планира?
AE51 2A62 FCBE 5E15 C19F 56CD ECC5 2186 0455 9912
atanas
Global Moderator

Postby iliev » 15 Oct 2009, 21:14

Еми, ако ми кажеш кой точно от шефовете ти трябва -- да го поканим. Може и всичките да ги поканим, но се очертава да бъдат повече от нас. :D
Luchesar V. ILIEV
iliev

Postby iliev » 15 Oct 2009, 21:15

Инак, няма проблем с резервирането на маса. Всъщност, аз съм навит шефовете на масата да ги поканим точно. Ще ги напием, и после... :D
Luchesar V. ILIEV
iliev

PreviousNext

Return to Срещи на общността