[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
BREN forums • View topic - Правила за редактиране на собствените мнения

Правила за редактиране на собствените мнения

Споделете вашите идеи относно форумите, и вижте какво ново се случва в тях

Правила за редактиране на собствените мнения

Postby iliev » 28 Sep 2009, 00:56

Уважаеми потребители,

Моля да имате предвид, че имате възможност свободно да редактирате мненията си до 30 минути след като те бъдат публикувани. След изтичането на този срок, бутонът за редактиране няма да бъде видим, и съответно функцията за редактиране ще бъде недостъпна.

Ако забележите грешка в публикуваното си мнение след изтичането на 30-те минути, или пък искате да промените мнението си по друга причина, моля обърнете се към някой от модераторите на съответния форум; ако такива няма, то се свържете с глобален модератор или администратор. Причината за промяна обаче следва да бъде основателна; не се допуска изтриване на мнения, само защото дискусията е тръгнала в неблагоприятна за вас посока. Единствено изключение се допуска, ако всички участници в дадена дискусия се съгласят мненията им да бъдат изтрити.

В случай, че имате коментари или предложения по това правило, моля пишете тук или се свържете с мен на лични съобщения.

Сърдечни поздрави,
Лъчезар
Luchesar V. ILIEV
iliev

Re: Правила за редактиране на собствените мнения

Postby atanas » 28 Sep 2009, 06:53

Number of minutes allowed to pass before a user can no longer edit a post they have made. Set to 0 disable.

За форума на ПУ бях задал 120 минути, но действително 30 минути е напълно достатъчно за целта.
AE51 2A62 FCBE 5E15 C19F 56CD ECC5 2186 0455 9912
atanas
Global Moderator

Re: Правила за редактиране на собствените мнения

Postby iliev » 28 Sep 2009, 10:11

atanas wrote:
Number of minutes allowed to pass before a user can no longer edit a post they have made. Set to 0 disable.

За форума на ПУ бях задал 120 минути, но действително 30 минути е напълно достатъчно за целта.

Винаги може да се поиска съдействието на модератор, така че и аз мисля, че 30 минути са напълно достатъчни.

Остава само да видя кога ще ми остане време да напиша най-сетне пълни правила на форумите.
Luchesar V. ILIEV
iliev

Return to Коментари и съобщения