[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EET/2.0/no DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EET/2.0/no DST' instead
BREN forums • View topic - Сбогом... и до нови срещи!

Сбогом... и до нови срещи!

Споделете вашите идеи относно форумите, и вижте какво ново се случва в тях

Сбогом... и до нови срещи!

Postby iliev » 09 Nov 2009, 00:37

Уважаеми колеги, скъпи приятели,

Това е последното ми съобщение като администратор на форумите. Всъщност, вече дори съм съвсем обикновен потребител -- като всички вас.

Пишейки това обаче, осъзнавам, че лъжа; защото необикновените бяхте вие -- знайни и незнайни потребители, които вдъхнаха живот на тези страници, които иначе щяха да бъдат просто още една причина да се изчерпят IPv4 адресите (и да се увеличат IPv6), и нищо повече. ;)

Въпреки, че звучи доста изтъркано като фраза, наистина ми се иска да вярвам, че на вас тези форуми са доставяли поне толкова удоволствие, колкото беше за мен бе тяхното създаване и поддръжка. Вярно, форумите така и не успяха да се утвърдят като особено популярно място за дискусии, или поне далеч не така, както се бях надявал. Но въпреки всичко, макар и така скромни, смятам, че не бяха съвсем безполезни.

Но по-важно от всичко е друго. Пътят съвсем не завършва до тук. Напротив, пътят най-вероятно тепърва започва. Това, което днес е леко утъпкана пътечка, утре може да стане път, шосе, дори магистрала. Защото това зависи само от едно: желаещите да вървят по него.

Не желая да ви отегчавам повече, затова позволете ми да завърша с пожеланието, което сигурно помните от знаменитото обръщение на Стийв Джобс към младите випускници на Stanford...

Stay Hungry. Stay Foolish.

Сърдечно ви благодаря за всичко!

Лъчезар
Luchesar V. ILIEV
iliev

Return to Коментари и съобщения