[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 945: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
BREN forums • View topic - Родопи: Загражден

Родопи: Загражден

Пътешествия, туризъм, навигация

Moderators: atanas, vedrin

Родопи: Загражден

Postby atanas » 07 Aug 2009, 20:52

От 1.08. до 7.08. бяхме на летуване в Загражден, където ПУ има почивна станция (преустроено старо училище). Снимки от разходките на длъж и на шир в тази част на Родопите можете да разгледате по дни тук:
http://photo.argon.acad.bg/ksx/2009/zagrazhden
:good:
AE51 2A62 FCBE 5E15 C19F 56CD ECC5 2186 0455 9912
atanas
Global Moderator

Re: Родопи: Загражден

Postby vedrin » 08 Aug 2009, 18:16

Хубави снимки, Наско, браво! Ето малко и от мен, на тема бури и светкавици. Периодично ще допълвам тази галерия.
--
Vedrin Jeliazkov
vedrin

Postby iliev » 08 Aug 2009, 18:33

Наистина разкошно, Наско -- благородно ти завиждам, че си бил по такива хубави места... Все пак имаме щастието, ако не друго, поне да сме се родили в красива страна. Не знам защо, но ей тия оФцИ много ми харесаха... :D

Image

vedrin wrote:Ето малко и от мен, на тема бури и светкавици. Периодично ще допълвам тази галерия.

Според мен, Ведри, пусни ги в отделна тема. И задължително с тази...

Image

Наско, а това девойче що така е скрито? Направо ми разпали любопитството какви, аджеба, снимки се крият зад паролата. :lol:

Image
Luchesar V. ILIEV
iliev

Postby atanas » 08 Aug 2009, 20:27

оФцИ-те бяха точно на пътеката ми, погледахме се малко и после като тръгнах към тях те хукнаха да бягат надолу по пътеката та чак до стопанина си край реката. Между не бях виждал досега овци така да бягат и да подскачат (като кози).

Паролата за албума на Росито е "foto". Росито е щерка на една моя колежка и е във възрастовата група "снимай ме", иначе свежо хлапе. Приятно гледане.
AE51 2A62 FCBE 5E15 C19F 56CD ECC5 2186 0455 9912
atanas
Global Moderator

Postby iliev » 08 Aug 2009, 22:04

atanas wrote:оФцИ-те бяха точно на пътеката ми, погледахме се малко и после като тръгнах към тях те хукнаха да бягат надолу по пътеката та чак до стопанина си край реката. Между не бях виждал досега овци така да бягат и да подскачат (като кози).

Ми сигурно и ти викат сега "ей, досега не сме виждали човеци така да се мотат по пътеките". :D

atanas wrote:Паролата за албума на Росито е "foto". Росито е щерка на една моя колежка и е във възрастовата група "снимай ме", иначе свежо хлапе. Приятно гледане.

Ахахаха, възрастова група "снимай ме" -- това ми хареса! Девойчето има наистина интересно лице, и особено пък с очила е направо неотразима. :D
Luchesar V. ILIEV
iliev

Return to Баирбудали